Domov pro osoby se zdravotním postižením v Mariánské, p.o.
úvodní stranaO násChcete pomáhat

Chcete pomáhat

Chcete pomáhat ?

Dámy a pánové,

Každá lidská činnost a sociální služba obzvláště, má své limitující faktory, které určují hranice její možnosti. Pro naši činnost je určitým limitujícím faktorem i výše finančních prostředků, které můžeme ke své práci použít.

Jsme příspěvkovou organizací Karlovarského kraje, který se k nám chová jako dobrý zřizovatel. Z jeho pomoci, s pomocí státních dotací a příjmů od klientů naplňujeme příjmy Domova. S pomocí těchto prostředků zajišťujeme sociální službu na dobré úrovni. Přesto finančních prostředků není nikdy dost.

Jsme rádi a moc si vážíme toho, že se najdou občané i firmy, kterým úroveň života našich klientů není lhostejná a jsou schopni i ochotni podpořit naše snažení finančními nebo věcnými dary a pomáhají nám tak, aby ve tvářích našich klientů bylo co nejvíce úsměvů a v jejich očích bylo vidět co nejvíce štěstí.

Za Vaší pomoci jsme například dokázali postavit v areálu Domova krásný bezbariérový altán, který je klienty hojně využíván jak při společných aktivitách, tak při individuální relaxaci a odpočinku. Někteří z našich klientů používají darované zdravotní prostředky, které jim pomáhají nejen k tomu, aby se nezhoršoval jejich zdravotní stav, ale i účastňovat se více společného života Domova a pořádaných akcí.

Jakákoliv Vaše případná pomoc bude využita v souladu s obecně platnými předpisy a vnitřními pravidly Domova o užití darů a bude s Vámi uzavřena řádná darovací smlouva.

Vážení přátelé, věřím, že kvalita života našich spoluobčanů, kteří potřebují podporu a péči nám nikomu není lhostejná  a předem děkujeme za Vaši případnou podporu.

Ing. Pavel Novák                 
ředitel Domova                 

Bankovní spojení: Komerční banka Ostrov, č.ú.:  27-9956340297/0100

Kontakt na provozně-ekonomického náměstka

Kontaktní informace

Adresa:

Domov pro osoby se zdravotním postižením
v Mariánské, příspěvková organizace

Jáchymov, část Mariánská č.p.161,
pošta Ostrov 363 01

IČ: 71175296
Datová schránka: gcpuy8t
Email: 
domov.marianska@domov-marianska.cz
Irma Vlčková, DiS. sociální pracovnice DOZP 354 224 207, 730524749
Bc. Petra Krauzová sociální pracovnice DOZP 354 224 205, 724 100 576
Zuzana Vlčková, DiS vedoucí DPS 601 132 456
› všechny kontakty
Žádný příspěvek ...
Žádná fotogalerie ...
© 2014 Domov pro osoby se zdravotním postižením v Mariánské, p.o. - Tvorba stránek Petr Peti